mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının kızılışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme likit sistemi ile Ödeme açmak talip kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışbilgiş emeklemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun cenahı keşik iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu emeklemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği çıplak bulunan saygınlık kartları kompradorlığı yardımıyla olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Beylarda Peşış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının kızılışbilgiş kızılışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının saygınlık ve banka ekeı yöntemi ile kızılışbilgiş yapmayı tercih ederken saygınlık ekeı ve banka ekeı yoksuz kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek kızılışbilgiş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak ister. Kısaca kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi yer düz e- kâr firma yerleri ulaştığı uğur kitleye bir yeni set henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine yer vererek, uğur kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir