Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daimî giriş karşılayıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çtuzakındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan denetçi esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı değdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde makam alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram ilişkisı istediği bağırsakin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çkazanmak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Kesinlikle Geri Cebinır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen kişiler bağırsakin ne günah ki çok bir tomar teknik bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir tomar bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasta gayrı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değdavranıştirin ve hemen peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çtuzakındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değdavranıştiğinde veya kullanıcı adınız değdavranıştiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değdavranıştirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değdavranıştiren sen değilsen, hesabını güvene tuzak” evet da kâh “değdavranışikliği geçmiş tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama çoklukla saldırganlar e-posta adresini değdavranıştirdiği bağırsakin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir