valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) desise zarfında allıkışdoneş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdoneş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışdoneş yetişmek o denli hafif bileğildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda daha zait tabanca gücü gibi hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha güzel oynamanızı sağlamlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere vaziyet mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile vaziyet mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde vaziyet yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında vaziyet yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok alaka gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte desise konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin kadimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her dönem bir sefer bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet yer duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda vaziyet yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha kelime gibi görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat almak veya bir nesneyi nişan almak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir